3 ZPŮSOBY JAK ULOŽIT KOLO V INTERIÉRU

Designový držák na kolo Cycloc Hero

KAM S NÍM? JEDNA Z NEJČASTÉJŠÍCH OTÁZEK VŠECH NADŠENÝCH CYKLISTŮ. ODPOVĚĎ ZNÁ CYCLOC.

Designér Andrew Lang nalezl na tuto otázku tu nejlepší odpověď. Nejprve přišel s držákem na kolo jménem Solo. Solo potvrzuje, že propojení maximální funkčnosti, nekompromisní kvality a designového zpracování, na které je radost pohledět, není jen prázdná fráze. Jeho držák je totiž báječným řešením nejen do malého prostoru - prostě ho jen připevníte do zdi a zavěsíte kolo. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, kolo na něj lze zavěsit za sedlovku i horní rámovou trubku a to vše bez složitých řešení, připevňování i obav, že kolo v nestřeženém okamžiku spadne.

Držák na kolo na zeď Cycloc Solo

Hned po držáku SOLO následoval držák ENDO, velmi záhy oceněný cenou EUROBIKE AWARD 2014. Menší držák s možností zavěšení kola vertikálně. Opět je možné tento držák umístit jak do interiéru tak do exteriéru. Součástí držáku jsou i podložky na stěnu, které chrání zeď před ušpiněním.

CYCLOC ENDO

A jako třetí třešnička na dortu přichází opravdový hrdina mezi držáky HERO. Nejmenší, v interiéru nejméně nápadný, ale perfektně domyšlený do posledního detailu. Kolo je v něm upevněné za pedál šikmo ke zdi a podpůrné podložky zajišťují, že se neušpiní stěna od plášťů. Po designové stránce je to podle nás nejefektivnější držák od CYCLOC. Kola drží na stěně jako by byly instalované v muzeu na dráze velodromu. 

Designový držák na kolo

Součástí balení všech držáků od CYCLOC je nejen návod, ale i montážní šablona, díky které si tyto designové bonbónky oceněné mnoha prestižními cenami, pohodlně a přesně zavěsíte přesně tam, kam budete potřebovat.

KOUPÍTE ZDE >

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace