Baletka Petr & Behrová Eva

PORTFOLIO - Petr Baletka & Eva Behrová

Designové závěsné květináče do interieru.Designové závěsné květináče do interieru.

 

 

Eva Behrová
se narodila v Brně. Vystudovala magisterské studium na pedagogické fakultě MU v Brně, se zaměřením na výtvarný obor. Při pedagogické práci se věnovala oděvní tvorbě a interiérovému designu. Dále pracovala několik let v zahraničí v diplomatických službách. Po návratu, vedle vlastní tvorby, vystudovala Institut grafoanalýzy,  pozitivní psychoterapii, kineziologii aj. Byla ředitelkou nadace pro postižené děti. V současné době přednáší a vede konzultační praxi jako poradce pro rozvoj osobnosti. V r. 2011 založili společně s Petrem Baletkou  MONSTERRA STUDIO. Vystavovala v Brně, Moskvě, Vídni.

Petr Baletka
se narodil v roce 1978 v Olomouci. V roce 1999 byl přijat do magisterského studia na fakultu architektury V Brně. V roce 2003 získal roční pracovní stipendium a nastoupil jako trainee do kanceláře MDMA v Bruselu odkud po půl roce odchází a přesouvá se do mekky světové architektury Rotterdamu. Zde spolupracuje s kanceláří SMAQ na širokém spektru projektů, od urbanismu přes architekturu a výzkum až po výstavnictví. Po návratu domů se naskýtá možnost dokončit studium architektury na některé z evropských vysokých škol. Svůj diplomový projekt Infrastructural sport equipement zpracovává na Universidade da Moderna v Lisabonu. V roce 2006 se stává diplomovaným architektem. Po studiu nastupuje jako junior architekt do pražské kanceláře 4a architekti. V roce 2009 zakládá studio Monsterra zabývající se inovativním zapojením rostlin v interieru.

 

 

 

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.buydesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.buydesign.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace