Bobble filtrační lahev na kohoutkovou vodu

Bobble filtrační lahev

GENIÁLNÍ LAHEV KTERÁ ODSTRANÍ CHLÓROVOU PACHUŤ Z KOHOUTKOVÉ VODY. 

Nevěříte? Fíglem je starý známý aktivní uhlík v moderním a praktickém balení. Vzpomeňte si na některou epizodu dobrodružného filmu, kde dobrodruh srká vodu z opravdu odporné zakalené louže přes duté stéblo, kus svého trička a kousku uhlí. Uhlík na sebe váže toxiny. To už známe všichni od dětství, kdy nám maminky dávaly živočišné uhlí, když nám nebylo dobře od žaludku.

Proč lahev Bobble?

Za balenou vodu platíme nejen penězi, ale i životním prostředím.

Aby například Američané utišili svou žízeň, utratí 17 miliard dolarů za balenou vodu. A to je pouze jedna část… na výrobu plastových lahví se každý rok spotřebuje téměř 1,5 miliónu barelů nafty. Většina lahví se poté vyhodí, skončí na skládkách, v oceánech, na zemi podél cest…

Pro značku Bobble byla právě tohle výzva. Jak sami říkají: 

“Máme za sebou desítky let zkušeností ve vývoji technologických a designových inovativních řešení. A máme rádi balenou vodu. Nechtěli jsme to vyřešit tak, že ji přestaneme pít. Problém jsme viděli spíš v oblasti výroby. Komplexní otázka s jednoduchou, intuitivní odpovědí. Chtěli jsme uspokojit touhu po čerstvé, čisté, přenosné vodě, ale zároveň minimalizovat náklady na její výrobu i pořizování. Rozhodli jsme se upravit koncept lahve s vodou. Chtěli jsme, aby naše lahev byla recyklovatelná a odolná. Chtěli jsme udržet náklady i cenu dole. Odmítli jsme se vzdát hezkého designu na úkor funkčnosti. V podstatě jsme to chtěli všechno a chtěli jsme to hned.”

Dva roky poté můžeme hrdě představit: Bobble.

Lahev Bobble se vyrábí ve třech velikostech, je vhodná pro děti do školy, na cesty pro všechny druhy volnočasových aktivit a na cestování, na všechny druhy sportů včetně cyklistiky, kdy lahev můžete vozit ve standardních držácích na kole.

Filtrační lahev Bobble

 KOUPÍTE ZDE >

Copyright © www.buydesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.buydesign.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK