NEJLEPŠÍ PŘÍTEL VAŠEHO ZADKU V DEŠTI - ASS SAVERS

Blatník na kolo AssSavers wide

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL VAŠEHO ZADKU V DEŠTI - BLATNÍK ASS SAVERS

Ass Savers je mladá značka ze stále deštivého a vlhkého Švédského města Gothenburg. V roce 2011 se dalo dohromady pět spolupracujících designérů a začali pracovat na malém ovšem velmi rychle rostoucím projektu Ass Savers, za kterým stojí celá řada ocenění a úspěchů v designérských soutěžích včetně Bike Minimalism’s Product of the Year 2012 a také byli mezi finalisty v soutěži ISPO Brand New 2014. K dnešním dnům Ass Savers dodali více než 200,000 blatníků do více než 65 zemí z celého světa.

Uznejte, že zážitek z jízdy po propršeném dni je bez blatníků jako zlý sen. Nenechte si zkazit cyklistický výlet, protože i blatník může udělat na kole pěknou parádu. Snadno ho nasadíte pod sedadlo a stejně zase sundáte. Vychytaný blatník skvěle pasuje na všechna standardní sedla. Ass Saver se bezpochyby stane nejlepším kamarádem vašeho zadku.

Nejstarší a nejoblíbenější model skládací blatník Ass Savers se navíc vyrábí v široké škále barev. Díky tomu se hodí i jako designový doplněk fanoušků fixie kol. Na přání je také možné blatníky individuálně potisknout vlatním designem přímo ve výrobě. Stačí poslat poptávku na náš kontaktní e-mail. 

KOUPÍTE ZDE >

Blatník na kolo Fixie

Blatník pod sedlo

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace