Newsletter archiv

Designové hračky pro děti

DESIGNOVKY PRO DĚTI

Kultura prostředí tvoří i kulturu v duši člověka. Ta se nedá naučit, člověk v ní musí vyrůstat. Přinášíme výběr krásných kousků pro děti, které učí cit pro vytříbený vkus tvarů, vyváženost barev a smysl pro harmonii.

Tentokrát jsme se zaměřili na designové kousky pro děti, protože si myslíme že smysl pro harmonii a cit pro vytříbený vkus tvarů se děti učí už od malička a velký vliv na tento fakt má to čím je obklopujeme.

Naší první volbou jsou krásná odrážedla od britského výrobce EARLY RIDER (Easy Rider a Spherovelo). Protože mít vlastní pořádné kolo je snem nejednoho pumprdlíka. Dávno jsou ty doby, kdy se děti učily na kolech s podpůrnými kolečky. Rozvoj schopnosti držet rovnováhu je tím totiž naopak bržděn, proto se již dnes pro děti jako první krok používají výhradně odrážedla, na která mohou nasednout již od dvou let věku. EARLY RIDER vyniká nejen krásným designem, ale i velmi kvalitními materiály, nemusíte se tedy bát o jeho životnost i při ne zrovna šetrném dětském používání. Zatímco na odrážedlech se vyřádí děti, Houpací pes české značky HUBEROKORORO poskytne zábavu i tatínkům, kteří se můžou vrátit do dětských let při jeho sestavování.

Spherovelo odrážedlo pro děti

Early rider odrážedlo pro dětiHoupací kůň - pes

Židli PANTON JUNIOR děti milují pro její barevnost, pohodlnost, pružnost a také ji pojímají jako hračku. Verner Panton miloval děti a proto tuto židli začal vyrábět i v dětském provedení. Tato dnes už legendární židle Panton JUNIOR je o čtvrtinu menší než její verze pro dospělé. I v tomto provedení si zachovala svou původní geometrii a materiálové pojetí.

Vitra Panton Junior

Na děti myslí také BOBBLE, výrobce lahví s barevnými filtry na vodu, kterou si rychle zamiluje každé dítě. Navíc budete mít jistotu, že ve škole pije čistou filtrovanou vodu. Zkuste poslat malého školáka do školy s BOBBLE lahví a uvidíte že se Vás brzo budou ostatní maminky ptát kde jste ji koupili. Děti prostě BOBBLE milují, stejně tak nerozbitný, hrnek KEEPCUP který jen září barvami. A jako poslední jsme pro vás vybrali novinku od barcelonské značky IRIS. Jídlonosič na výlety nebo na svačiny do školy v praktickém termoobalu, který udrží jídlo teplé a zároveň zajistí že obsah neskončí vylitý na sešitech. 

Keepcup hrnek pro děti a zdravá lahev na vodu Bobble

Odkazy na produkty:

Dětské odrážedlo Sherovelo > 

Dětské odrážedlo Easy Rider >

Houpací Pes PHDR PSVZ >

Židle Vitra Junior >

Keepcup termohrnek >

Bobble zdravá lahev > 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace