Odrážedlo pro nejmenší

 

anglické odrážedlo Spherovelo

 

ODRÁŽEDLO  PRO NEJMENŠÍ OD ANGLICKÉ ZNAČKY EARLY RIDER

Mít vlastní pořádné kolo je snem nejednoho pumprdlíka. Doby, kdy se děti učily na kolech s podpůrnými kolečky jsou už dávno pryč. Rozvoj schopnosti držet rovnováhu je tím totiž naopak bržděn, proto se už dnes pro děti jako první krok používají výhradně odrážedla, na která mohou nasednout již od prvního roku. Odrážedlo Spherovelo anglické značky EARLY RIDER vyniká nejen krásným designem, ale i velmi kvalitními materiály, nemusíte se tedy bát o jeho životnost i při ne zrovna šetrném dětském používání.

KDY ZAČÍT S ODRÁŽEDLEM?

Jakmile začne dítě dělat první krůčky můžete ho posadit na první odrážedlo. Pro tento věk se mnoho odrážedel nevyrábí. Při volbě odrážedla pro tento věk je třeba dát pozor na to, aby neměla ostré hrany a aby odrážedla byla dostatečně stabilní. Také je potřeba dát pozor na materiál ze kterých jsou odrážedla vyrobená, otázku závadnosti plastů levných čínských kousků ani asi není nutné rozebírat. Nicméně vzhledem k tomu, že v tomto věku děti ještě vše oblizují, je na místě jistá opatrnost.

Jedno z mála opravdu kvalitních odrážedel pro ty nejmenší děti je odrážedlo anglické značky EARLY RIDER. SHEROVELO má roztomilý zaoblený tvar, připomínající malou housenku. Za design a celkově promyšlené řešení získalo prestižní ocenění RED DOT DESIGN AWARDS. Odrážedlo není osazeno klasickými koly, ale dvěma koulemi. Genialita řešení je ve stabilitě i v postranním pohybu díky zadní kouli, která je pohyblivá všemi směry a odrážedlo tedy umí „uhnout“ i do boku a zajistit tak potřebnou stabilitu a radost z pohybu už od 10 měsíců věku dítěte. Starším dětem pak můžete odmontovat podpůrná postraní kolečka a vyslat je na první cestu.

Myslíme si, že smysl pro harmonii a cit pro vytříbený vkus tvarů se děti učí už od malička a velký vliv na tento fakt má to, čím je obklopujeme. Proto SPHEROVELO považujeme za skvělou volbu při výběru prvního odrážedla.

KOUPÍTE ZDE >

 

anglické odrážedlo pro nejmenší děti Spherovelo

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace