Pořiďte do školního batohu správnou láhev

Bobble lahev

POŘIĎTE DO ŠKOLNÍHO BATOHU SPRÁVNOU LÁHEV, UŠETŘÍTE PENÍZE I ZDRAVÍ SVÝCH DĚTÍ.

S koncem prázdnin a začátkem školního roku se mění jízdní řád autobusů, ale také našeho soukromého života. Děti se vrací do škol a školek, začínají navštěvovat různé sportovní kroužky, dospělí se vrací do fitness center a sportovních hal. Pro pohodu těla i duše je třeba zajistit dobrý pitný režim. Nabízíme tipy, do čeho si „zabalit“ pití sobě i dětem.

Ať jde vaše dítě do školky či školy, mělo by mít po ruce pití, aby mohlo doplňovat dostatek tekutin, kdy si vzpomene. Do školního batohu patří tedy i dobrá láhev, kterou můžete naplnit vlastním pitím. Ideálně vodou. A nejlépe tzv. kohoutkovou neboli běžně dostupnou vodu z vodovodu. Ušetříte tak peníze za nákup balené vody, vaše dítě nebude nakupovat přeslazené a předražené nápoje z automatu a navíc ulehčíte přírodě.  

 

Bobble lahev

 

Láhev, která je nejen pěkná, ale ve své podstatě i zdravá, je plastová láhev BOBBLE. Designová láhev z dílny Karima Rashida je dostupná v mnoha barevných variacích, takže si vyberou předškoláci, mladé slečny i puberťáci. Je doplněna unikátním filtrem z aktivního uhlíku, který přímo při pití zachycuje nečistoty běžně obsažené v kohoutkové vodě a odstraňuje pachuť chlóru, jež ji udržuje zdravotně nezávadnou. Vyrábí se ve třech velikostech,Bobble Kids 0,3 ml, Bobble 0,5 ml a Bobble sport 0,75 ml.

 

Binchotanové uhlí

 

Pokud vás neoslovila křivka či barevnost láhve BOBBLE a dáte vy a vaše dítě střízlivějšímu pojetí a zároveň rádi přiznáte, že ve vodě máte uhlí, tak filtrační láhev BLACK-BLUM Eau Good je pro vás ta pravá. Tato láhev vzešla ze spolupráce Dana Blacka a Martina Bluma, kteří se inspirovali japonskou technikou čištění vody pomocí binchotanového uhlí. Láhev je vyrobena z plastu Tritan (tedy bez BPA), uzavírá se korkovým uzávěrem se silikonovým těsněním, jež jistí nerezový klip. Uzávěr je ozdoben textilním očkem, jehož barvu můžete volit mezi čtyřmi barevnými odstíny. Co však zaujme nejvíce, bude samotné binchotanové uhlí, které dokonale čistí vodu uvnitř láhve a působí jako neotřelý a zároveň atraktivní prvek samotné láhve. Unikátní tvar láhve BLACK-BLUM Eau Good zabezpečí, že uhlíková tyčinka je pevně zajištěna a v láhvi se volně nepohybuje.

 Binchotan

Binchotanové uhlí lze po určité době regenerovat varem a když v láhvi doslouží, tak jej lze následně ještě využít např. jako lapač pachu nebo jako hnojivo. Binchotanové uhlíkové tyčinky si můžete dokupovat dle potřeby, obdobně tak i náhradní filtry do láhve Bobble. 

SPRÁVNÉ LAHVE MŮŽETE KOUPIT ZDE >

 

 

Copyright © www.buydesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.buydesign.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK