Zdravá lahev na vodu s binchotanovým uhlíkem

Zdravá lahev na filtraci vody Eau Good

BINCHOTAN - AKTIVNÍ UHLÍ PRO PŘÍRODNÍ FILTRACI A LEPŠÍ CHUŤ VODY.

Tahle krásná stylovka od Black+Blum je tzv. zdravá lahev, která má nejen krásný, čistý design a skvěle padne do ruky, ale zároveň obsahuje jedinečné aktivní uhlí binchotan, což je tradiční japonský prostředek pro přírodní filtraci vody, který snižuje množství chlóru a citelně zlepšuje její chuť.

Pomůže vám dodržovat pitný režim a k tomu ještě výrazně ušetříte. Kohoutková voda je o 99% levnější než balená a 1000x šetrnější k životnímu prostředí. Navíc nebudete podporovat výrobu nesmyslných jednorázových produktů.

Samostatně prodávanou tyčinku dřevěného uhlí Binchotan, můžete použít pro jakoukoliv láhev nebo domácí karafu. Binchotan je tradiční japonský prostředek pro přírodní filtraci vody. Snižuje množství chlóru, dodává vodě minerály a vyrovnává pH, především ale zlepšuje chuť.

Binchotan uhlík

Binchotanová tyčinka je vybroušena do pevné délky a tvaru umožňující stabilní usazení v plastové láhvi EAU GOOD. Můžete ji ale použít s jakoukoli lahví, karafou nebo džbánkem. Přes noc nechte působit v běžné kohoutkové vodě a ráno ochutnejte. POZOR – používejte pouze pitnou kohoutkovou vodu! Používáte-li Binchotan s lahví EAU GOOD a plníte-li ji jednou denně, vydrží účinek aktivního uhlí po dobu 3 měsíců. Následně se musí 10 minut povařit a poté nechat na slunci vyschnout. Životnost filtru tak prodloužíte o další 3 měsíce. Po 6-ti měsíčním užití ve funkci vodního filtru můžete Binchotan rozlámat do zeminy k pokojovým rostlinám (doplní živiny). Porézní povrch i po šesti měsících funguje jako deodorant - použitým binchotanem můžete odstraňovat zápach ve stelivu pro kočky, v koši na prádlo, nádobě na pleny nebo v botách. Umístíte-li Binchotan do skříně, bude absorbovat vzdušnou vlhkost. Dodávané Binchotan uhlí je již umyté a připravené k užití. Binchotan nikdy nečistěte saponátem nebo mýdlem. Užívejte jej pouze s čistou kohoutkovou vodou. Binchotan nepoužívejte v ochucených nápojích nebo džusech. Budete-li čistit láhev EAU GOOD, Binchotan vždy vyjměte. Vařící voda odstraňuje z Binchotanu absorbované nečistoty. Případné drobné částečky a úlomky dřevěného uhlí plovoucí ve vodě můžete bez obav spolknout (tablety aktivního uhlí jsou předepisovány k léčbě průjmů, trávení a nadýmání). Láhev EAU GOOD myjte pouze ručně.

Koupíte zde >

Přečtěte si o binchotanu na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Binchōtan

 

Copyright © www.buydesign.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.buydesign.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK