Joseph Joseph mlýnky na pepř a sůl Milltop Edition Sky, 2ks

Značka: Joseph Joseph

Mlýnky Milltop od Joseph Joseph řeší problém odpadávání zbytků pepře a soli po odložení mlýnků na pracovní nebo jídelní plochu, po užití mlýnek otočíte mechanikou vzhůru, zbytky pepře nebo soli propadnout zpět do zásobníků, univerzální keramická mlecí mechanika, nerezové kolečko nastavující hrubost mletí.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 9/S2
1 599 Kč
Joseph Joseph mlýnky na pepř a sůl Milltop Edition Sky, 2ks
Značka: Joseph Joseph

Joseph Joseph mlýnky na pepř a sůl Milltop Edition Sky, 2ks

Problémem běžných mlýnků na pepř a sůl je odpadávání zbytků pepře a soli po odložení mlýnků na pracovní nebo jídelní plochu. JOSEPH JOSEPH řeší tento problém u mlýnků Milltop tak, že po užití mlýnek otočíte mechanikou vzhůru a zbytky pepře nebo soli propadnout zpět do zásobníků. Univerzální keramická mlecí mechanika mlýnků Milltop je zakryta elegantním nerezovým kolečkem, jehož otáčením se nastavuje hrubost mletí.

Snímek obrazovky 2022-11-18 v 20.43.30

  • BARVA: šedá/béžová 
  • MATERIÁL: plast/keramika
  • VÝŠKA: 16,9 cm 
  • ŠÍŘKA: 7 cm 
  • HLOUBKA: 7 cm 
  • HMOTNOST: 0,48 cm  
  • HMOTNOST s obalem: 0,56 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Do kuchyně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.56 kg

Joseph_Joseph

"Inovace je jádrem všeho co tvoříme pod značkou JOSEPH JOSEPH. Naším úkolem je identifikace každodenních problémů a návrhy jejich nových funkčních řešení."

ANTONY & RICHARD JOSEPH

Bratři Antony a Richard Joseph se v roce 2003 rozhodli spojit své síly pod značkou Joseph Joseph s cílem vyrábět funkční a inovativní výrobky do domácnosti. Ikonické kuchyňské nástroje, výrobky pro úklid a organizaci kuchyňského prostoru, sofistikované koše na tříděný odpad a nově i koupelnové doplňky značky Joseph Joseph pravidelně vítězí v prestižních mezinárodních soutěží. V současnosti je značka Joseph Joseph mezinárodní společností se zastoupením ve více než 100 zemích a vlastními kancelářemi v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokyu.