Blatníky AssSavers s logem

Legendární blatníky na kolo od značky Ass Savers umíme opatřit potiskem podle vašeho návrhu. Vytvořte si blatníky pro firemní tým na závodech nebo inspirujte zaměstnance či své klienty pro jízdu do práce na kole? Blatníky AssSavers s vlastním potiskem umíme vyrobit už od 50 ks.

AssSavers_uvod

AssSavers_reference_2

Ass Savers je mladá značka ze stále deštivého a vlhkého Švédského města Gothenburg. V roce 2011 se dalo dohromady pět spolupracujících designérů a začali pracovat na malém ovšem velmi rychle rostoucím projektu Ass Savers, za kterým stojí celá řada ocenění a úspěchů v designérských soutěžích včetně Bike Minimalism’s Product of the Year 2012 a také byli mezi finalisty v soutěži ISPO Brand New 2014. K dnešním dnům Ass Savers dodali více než 200,000 blatníků do více než 65 zemí z celého světa.

Blatníky s patentovaným upevňovacím systémem Flip Tip, který je kompatibilní téměř se všemi stávajícími modely cyklistických sedel od švédských Ass Savers jsou už dnes ve světě cyklistiky známou záležitostí. Jak ho jednou usadíte, zůstane na svém místě. A ať už jezdíte na městském, silničním nebo MTB kole stane vaším nejlepším přítelem.

AssSavers_reference_13

Originální firemní dárek

Díky poměrně velké ploše pro potisk je blatník ideálním nosičem pro umístění kreativního firemního nebo týmového potisku. Prostor pro potisk je téměř po celé ploše blatníku a lze tisknout až do krajů. Kreativitě se tedy mezi nekladou. Jestli si s designem nevíte rady, rádi vám pomůžeme a vytvoříme pro vás originální design podle vašeho zadání.

Blatníky s potiskem se hodí jako jednotící prvek týmu pro cyklistické závody, stejně jako dres. Pokud jste sponzor nebo organizátor nějaké cyklistické akce či závodů, poslouží blatníky jako originální dárek pro účastníky závodů, který do budoucna rozhodně nezapadne. Vaši značku v podobě blatníku se skvělým designem budete vídat na cyklostezkách minimálně po celé ČR. Jestli vaše firma podporuje zaměstnance ve zdravém životním stylu a jízdě do práce na kole, bude blatník s logem firmy parádním dárkem pro zaměstnance.

AssSavers_reference_10

Jak objednat Ass Savers blatník s potiskem?

1. Rozmyslete si celkový počet blatníků, minimum je 50 ks.

2. Vyberte si model blatníku ( BIG, REGULAR, MUDDER ). Všechny typy blatníků Ass Savers najdete zde

AssSavers-1

3. Pokud máte svého grafika, který vám připraví design blatníku napište nám na email info@buydesign.cz o zaslání rozkresu pro blatník. Pokud budete chtít grafiku od nás, napište nám na stejný email zadání a podle složitosti si domluvíme podmínky.

4. Poptávku nám pošlete na email info@buydesign.cz a pro jistotu nám o Vaší poptávce řekněte. Telefon je 608 305 202

5. Připravíme vám cenovou nabídku a co nejdříve se vám ozveme s podrobnostmi.

Další informace najdete také na našem webu Dárek s logem.

AssSavers-Clanek-1_1

AssSavers-Clanek-2