Keepcup s logem

Ekologické hrnky KeepCup jsou skvělou možností jak posunout hodnoty vaší společnosti atraktivní cestou k vašim zákazníkům. 
Díky mimořádné oblíbenosti proměníte obyčejný reklamní předmět na něco co budou lidé rádi používat a nosit stále s sebou.

Keepcup1

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Chcete  vlastní hrnek KeepCup s logem vaší firmy nebo kavárny? To není vůbec problém. Zajistíme vám hrnky KeepCup s logem už od 150 ks.

Hrnky KeepCup jsou skvělou možností jak posunout hodnoty vaší společnosti ekologickou a atraktivní cestou k lidem. Díky velké popularitě hrnků KeepCup můžete přeměnit obyčejný reklamní předmět na něco co budou mít lidé rádi, budou rádi používat a stále nosit s sebou.

KeepCup nabízí opravdu velké množství barev a tedy i možností barevných kombinací. Snadno si tak vytvoříte tu vaší firemní kombinaci barev, která zaujme na první pohled.

Prostor na vaše logo je na silikonovém prstenci, kde můžete pro potisk využít prostor 5 x 2 cm. Potiskuje se přímo ve výrobě značky KeepCup, velmi kvalitní technologií, která vydrží po celou životnost hrnku.

Jednou z možností je také ražba loga na silikonový prstenec a navíc se dá vyplnit i barvou. Vzhledem k náročnosti technologie je u této varianty stanovené minimální množství 1000 ks.

Dále je také možnost potisku loga na sklo.

Zapomeňte na nudné reklamní předměty. KeepCup bude hrdě reprezentovat vaši značku a navíc lidé ho milují.

Keepcup-lide-2

Keepcup_reference_3

JAK OBJEDNAT KEEPCUP S LOGEM?

1. Společně vybereme barevnou kombinaci KeepCupu z aktuálně dostupných barev. Můžete si vybrat i více velikostí a barev jen silikonový prstenec musí být pouze 1 barvy pro celé požadované množství.

2. Rozmyslete si velikosti a celkový počet hrnků. S (227 ml), M (340 ml) a L (454 ml)

3. Poptávku nám pošlete na email info@buydesign.cz

4. Připravíme vám cenovou nabídku a co nejdříve se vám ozveme s podrobnostmi.

Keepcup-potisky

Keepcup-barvy

Keepcup_velikosti

Keepcup_reference