KeepCup s vlastním logem (cena po individuální kalkulaci)

Značka: Keepcup

Chcete  vlastní hrnek KeepCup s logem a v barvách vaší firmy nebo kavárny? To není vůbec problém. Zajistíme vám hrnky KeepCup s logem už od 20 ks.

Dostupnost Zadejte poptávku
Kód: 304
349 Kč
KeepCup s vlastním logem (cena po individuální kalkulaci)
Značka: Keepcup

KeepCup s vlastním logem (cena po individuální kalkulaci)

Ekologické hrnky KeepCup jsou skvělou možností jak posunout hodnoty vaší společnosti atraktivní cestou k vašim zákazníkům. Díky jejich mimořádné oblíbenosti proměníte obyčejný reklamní předmět na něco co budou lidé rádi používat a nosit stále s sebou.

Keep_Cup_s_logem

Díky velkému množství barev dokážete zkombinovat opravdu krásné kousky, jejichž barevnost a design zaujme na první pohled. To nejdůležitější je vaše logo. KeepCup na něj poskytne prostor 5 x 2 cm na silikonovém prstenci a je vyrobeno mimořádně kvalitním potiskem, který vydrží po celou dobu životnosti hrnku. Zapomeňte na nudné reklamní předměty, ze kterých se vaše logo po pár týdnech ztratí. Tisknout umíme také na sklo.

KeepCup_odpad

INSPIRUJTE OSTATNÍ K POZITIVNÍ ZMĚNĚ
Zamysleli jste se někdy, co zůstane po konzumaci „take away“ kávy v odpadkovém koši? Každodenním nahrazením jednorázových kelímků ekohrnkem KeepCup pomůžete zamezit vzniku velkého množství zbytečného odpadu. Většina jednorázových papírových kelímků na kávu má vnitřní materiál potažený z voděodolným syntetickým latexem, voskem nebo polyethylenem, který nelze recyklovat.

A právě z těchto důvodů jsme navrhli KeepCup - první na světě znovupoužitelný hrnek na kávu, který je vhodný i pro kavárenské stroje. Ode dneška si již svou kávu můžete objednat do vlastního stylového ekohrnku KeepCup! Naším cílem je změna myšlení lidí, kteří si rádi vychutnávají kávu „s sebou“. KeepCup je první znovupoužitelná sklenice, která vyhovuje barista standardům.

Snímek obrazovky 2022-12-06 v 18.48.38

CHCETE KEEPCUP S VLASTNÍM LOGEM? PAK POKRAČUJTE KLIKNUTÍM ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KeepCup
Záruka: 2 roky